+421 905 742 352

Aquacity Poprad

  • najekologickejší rezort na svete (ocenenie World Travel Awards), využíva ako svoj primárny zdroj geotermálnu energiu
     
  • Dokonalý relax si návštevníci môžu vychutnať v siedmich vonkajších a krytých termálnych bazénoch s teplotou vody 30 – 38 ?C a šiestich bazénoch s ohrievanou vodou (28 – 30 ?C). Tu si môžu návštevníci vyskúšať spolu viac ako 350 vodných atrakcií počas celého roka: vodné hríby, perličky, vírivky, hojdacie zvony, masážne trysky a ležadlá, kryté tobogany.

  • Zbavte sa stresu, omladnite a buďte plní energie…

  • Vitálny svet v AquaCity ponúka pestrú škálu wellness služieb: fínsku a parnú saunu, bylinkovú, kvetinovú, mentolovú alebo soľnú inhaláciu, tepidárium, sanárium pre dokonalé opálenie, snežnú jaskyňu pre ochladenie po saunovaní, vodnú cestu, masážne sprchy a vírivku pre osem osôb.

  • K atraktívnym častiam celého komplexu patria luxusné relaxačné bazény Blue Diamond, kde si hostia môžu dopriať osvieženie v podobe exotických miešaných nápojov z pestrej ponuky priamo vo vode. Bazény je možné prenajať aj na súkromné alebo firemné účely. Určené sú všetkým, ktorí hľadajú priestor pre naozaj výnimočnú párty.

  • Pre deti dospelých sú počas leta pripravené zaujímavé a tematicky ladené animačné programy, koncerty, športové a zábavné podujatia. V priestoroch AquaCity sa nachádzajú detské ihriská, najväčší krytý detský kútik na Slovensku a lezecká stena, ktoré sú lákadlom pre všetky deti

  • Skvelý pobyt v Aqua City Poprad je každý večer ukončený výnimočnou 3D laserovou show v bazénoch Blue Sapphire, ktorá nemá obdobu v celej Európe. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. Živé animované 3D obrazy, vznášajúce sa vo vzduchu vytvárajú mysteriózne divadlo a nezabudnuteľný zážitok.