+421 905 742 352

Aquapark Tatralandia

Z lyží rovno do bazéna

 • Predstavte si to najkrajšie miesto v objatí Západných a Nízkych Tatier, kde by ste sa mohli lyžovať, šantiť na snehu, kúpať v teplej termálnej vode, relaxovať v saunách, alebo pri masážach, či vyskúšať niektorú z wellness procedúr.
 • Gratulujeme, práve ste našli toto jedinečné miesto. Je ním celoročne otvorený Aquapark Tatralandia na Slovensku, iba 2 km od centra Liptovského Mikuláša. Unikátne miesto, kde nájdete vodný živel v jeho troch skupenstvách.

Vždy niečo nové!

 • SUPER NOVINKOU je skvelý lievikový tobogan TORNADO – jedinečný svojho druhu vo Východnej a Strednej Európe – odhodlajte sa na neopakovateľnú jazdu na dvojrafte a vrhnite sa do víru adrenalínu a zábavy!!!!
 • Ak ste milovníkmi adrenalínových športov, vyskúšajte všetkých 9 celoročných tobogánov, z toho 5 NOVÝCH. Rýchlosť a zábava pritiahne malých i veľkých nadšencov.
 • V treskúcej zime vás zohrejte 8 celoročných bazénoch s termálnou aj priezračnou ohrievanou vodou, z ktorých sú 3 kryté. Voda v bazénoch dosahuje teplotu 36 – 38 stupňov Celzia, v tých vonkajších vytvára príjemný kontrast s mrazivým horským vzduchom. Pre aktívnejších návštevníkov sú pripravené animačné programy plné zábavy a množstvo atrakcií v bazénoch: aquapontóny na chodenie, vodná lezecká stena, aquabasketbal, aquavolejbal ako aj aquaerobic, ktorý ocenia nielen dámy…

Trópy na Liptove

 • Najväčším lákadlom na zimné mesiace je krytý tropický bazénový komplex – Ostrov pirátov z Karibiku, ktorý prináša: Krytý tropický wellness s bazénmi napĺňanými ohrievanou vodou s vodnými masážami a chŕličmi, detský bazén s Jumbo hradom, vodnou priekopou, ako aj oddychovú zónu Palm Beach s Hawaii Barom, lehátkami a fantastickým výhľadom na panorámu Nízkych a Západných Tatier cez presklené steny budovy. Pohľad na zasnežené vrcholky hôr si jednoducho zamilujete.

Relax po lyžovačke

 • Jedinečný relax po celodennej lyžovačke prináša saunový svet Tatra-Therm-Vital – komplex 16 parných, vodných, masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Prenesie vás o niekoľko storočí v čase späť a vstúpite do Siene slnka a Obetnej svätyne, soľnej bane, alebo vás schladí Ľadový skok… Telu aj duši ulahodí Wellness Paradise s ponukou masáží (klasické, reflexné, aromatické), kúpeľov (regeneračné, bylinkové), zábalov (antistresové, rašelinové, škoricové), elektroliečebných a iných procedúr (solux, bioptrón).

Prístup do Aqauparku Tatralandia

 • Autom – diaľnica D1 zo západu aj východu – odbočka na Liptovský Mikuláš a odtiaľ smerom na severozápad na Liptovský Trnovec
 • Autobusom – autobusová stanica mesta Liptovský Mikuláš je len 2 km od Aquaparku, odtiaľ chodia prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce resp. do Liptovskej Ondrašovej, odkiaľ je to už len niekoľko desiatok metrov pešo.
 • Vlakom – vlaková stanica Liptovský Mikuláš je len 2 km od Aquaparku a autobusové prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce Vás odvezú do Liptovskej Ondrašovej, odkiaľ je to už len niekoľko desiatok metrov pešo.
 • Lietadlom – prílet na letisko Poprad Tatry a odtiaľ už smerom na Západ do Liptovského Mikuláša autom, autobusom alebo vlakom