+421 905 742 352

  Úvod    *    izby    *    služby    *    ponuky    *    galéria    *    kontakt    *    všeobecné podmienky


Všeobecné podmienky

Objednávka pobytu: Objednávanie pobytu sa uskutočňuje písomne alebo telefonicky a je spätne potvrdené ubytovacím zariadením.

Nástup hostí v deň príchodu je možný od 17:00 hod. ak nie je dohodnuté inak, od ubytovanie hostí v deň odchodu je do 10:00 hod. Poprosíme Vás, aby ste nás informovali o predpokladanej hodine Vášho príchodu v deň nástupu e-mailom na penzion.crystalski@gmail.com alebo
telefonicky :+421905742352

Platobné podmienky:

Všetky objednané služby musia byť vyplatené vopred, prípadne zálohovo a doplatok sa vypláca priamo na mieste v hotovosti, ak nebude vopred uskutočnená dohoda. Za nevyčerpané služby, ktoré boli vopred objednané a zaplatené - peniaze nevraciame. V penzióne nie je možné platiť platobnými kartami.Zrušenie pobytu:

V prípade zrušenia alebo skrátenia objednaného pobytu ste povinný zaplatiť storno poplatky, ktoré sú platné odo dňa doručenia e-mailu o všeobecných podmienkach , ak nie je dohodnuté inak. Tieto storno poplatky máme právo odpočítať si od zaplatenej ceny.

Storno podmienky:


Stornovanie rezervácie 30 – 20 dní pred nástupom storno poplatok 20% z ceny ubytovania a služieb
Stornovanie rezervácie 19 – 14 dní pred nástupom storno poplatok 30% z ceny ubytovania a služieb
Stornovanie rezervácie 13 – 10 dní pred nástupom storno poplatok 40% z ceny ubytovania a služieb
Stornovanie rezervácie 9 – 8 dní pred nástupom storno poplatok 50% z ceny ubytovania a služieb
Stornovanie rezervácie 7 a menej dní pred nástupom alebo nedostavenie sa do penziónu storno poplatok 100%

Ako nás nájdete :

Autom – z diaľnice zídete výjazdom Vysoké Tatry pôjdete smerom na Smokovce. Približne po 7 kilometroch odbočíte doprava smer Nová Lesná na druhej križovatke odbočíte doprava a následne vľavo štvrtý dom, Na ktorom je reklamný pútač Penzión Crystal Ski.
Vlakom - zo stanice Poprad Tatry pôjdete električkou (TEŽ) smerom na Starý Smokovec. Vystúpite na druhej zastávke v Novej Lesnej a budete pokračovať peši po chodníku smerom do centra obce.
Adresa - Školská 189, 059 86 Nová Lesná